Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


Edukacinė išvyka į Kauną

Spalio 20-ą dieną 5a ir 5d klasių mokiniai  vykome į Kauno tvirtovės VII forto muziejų tyrinėti gamtos mokslų paslapčių. Mus lydėjo mokytojos R.Sidorovienė, R.Bakevičienė ir A.Liutkuvienė.
Muziejuje sudalyvavome edukacinėse programose „Įvadas į chemijos pasaulį“ ir „Pitagoro teorema“. Chemijos pamokoje gaminome netikrą auksą, netikrą kraują, kuris naudojamas kuriant filmus, vandenį – chameleoną, atlikome bandymą su įvairių tankių skysčiais bei pamatėme neįprastą fejerverką. Matematikos pamokoje pakartojome ilgio matavimo vienetus, kvadrato ploto skaičiavimą, skaičių kėlimą kvadratu. Tada sužinojome, kas buvo Pitagoras ir jo teoremą. Ją įrodinėjome keliais būdais, taip pat ir tangramų pagalba, kurias dar ir dovanų gavome!
Laiką praleidome puikiai, daug naujo sužinojome ir visiems rekomenduojame apsilankyti Kauno tvirtovės VII forte, daugiau informacijos rasite čia http://www.septintasfortas.lt/ .

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.