Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
GTUC nariai minėjo rugsėjo 23-ąją. | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
















GTUC nariai minėjo rugsėjo 23-ąją.

Rugsėjo 23-ioji – Lietuvos žydų genocido aukų atminties diena. Šiais metais Tarptautinė istorinio teisingumo komisija kvietė paminėti šią dieną dalyvaujant akcijoje „Atminties kelias“. Mūsų mokyklos Tolerancijos ugdymo centro mokiniai ir mokytojai aktyviai  prisijungė prie šios iniciatyvos. Gargžduose prie paminklinio akmens direktorius Aurelijus Liaudanskas bei istorijos mokytoja Indrė Baldinienė mokiniams papasakojo apie čia gyvenusius žydus, apie jų tragišką likimą, apie tai, koks buvo paskutinis šių žmonių kelias. Vėžaitynės miške iš atsivežtų akmenukų gedminiečiai sudėliojo kelią – tarsi atminimą apie gyvenusius žmones.  Po to buvo uždegtos žvakutės ir tylos minute pagerbti žuvusieji.

Mokytojos Vilhelminos Paniuškienės sudainuota daina apie gyvenimo kelią privertė susimąstyti juonuosius gedminiečius apie gyvenimo prasmę bei pervertinti savo vertybes, juk įvykiai, visus sukrėtę prieš 70 metų, nėra tokie tolimi ir ne viena tauta turi kraujuojančių žaizdų savo istorijoje.

[nggallery id=152]

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.