Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


Gerumo savaitei pasibaigus

Šalta. Šalta lauke, tačiau šaltis neįstengia sustingdyti Gedminiečių širdžių, pulsuojančių gerumo, atjautos, sutelktumo ritmu.

Kovo 18-22 dienomis mokyklos koridoriuose buvo juntamas neįprastas šurmulys, o veikla vijo veiklą. Bet juk nieko nuostabaus – Gerumo savaitę taip ir turi būti! Gerumo mugėje nosį kuteno gardumynų kvapai, akį džiugino mokinių ir tėvelių rankdarbiai, draugystei atvertos ir įspūdingai papuoštos kabinetų durys. O kur dar avies Belindos banda ir pavasarinių gėlių žiedai! Pamokų metu mokiniai skaitė istorijas apie gerumą, toleranciją, pagarbą, per dorinio ugdymo pamokas žiūrėjo ir aptarė socialinius filmukus. Norintys vyresnių klasių mokiniai vykdė bendras veiklas su pradinių klasių mokiniais. Paskutinę Gerumo savaitės dieną pradinių klasių mokiniai išradingai sakė vieni kitiems „AČIŪ“, 1-10 klasių mokiniai buvo pakviesti bendram žaidmui-refleksijai „Voratinklis“, noriai ir susidomėję dalyvavo „Forumo teatro“ vaidinimuose, diskusijose, susipažino su broliu Benediktu OFM  ir režisiere D.Kancleryte.

Penktadienį liko tik vienas neatsakytas klausimas: „Kaip mums pavyko?“

Brangūs Gedminiečiai, visų mūsų bendromis pastangomis Gerumo savaitės metu kilniam tikslui paaukota 3100 Lt !

Ačiū už Jūsų gerumą.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.