Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Gedminų mokytojų pažintinė kelionė į Rundalės pilį | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Gedminų mokytojų pažintinė kelionė į Rundalės pilį

Pamažu pasibaigus mokslo metams, užvertę paskutiniuosius vadovėlių puslapius, ištaisę paskutinius sąsiuvinius, Gedminiečiai mokytojai iškeliavo į pažintinę kelionę, kurios tikslas – Rundalės pilis ir Tervetės parkas (Latvija).

Pasigrožėję Rundalės pilies architektūra, susižavėję pagrindine Baltąja sale, apžiūrėję visus įspūdingai išpuoštus pilies kambarius, pasivaikčioję po įstabųjį pilies sodą, paklaidžioję žaliais gyvatvorių labirintais, prisiuostę bijūnų ir rožių kvapo, patraukėme į Tervetės parką.

Pirmiausia traukinuku buvome atvežti į miško vidurį, kur tarp aukštaūgių eglių įsikūręs nykštukų kaimelis, su mažučiais medinukais nameliais ir didžiuliais, įvairiaspalviais grybais. Tame kaimelyje susitikome su lietuviškai kalbančia Nykštukų Mama. Paskui patraukėme į miško gilumą.

Einant siaurais takeliais baugino medžiuose įsitaisiusios didžiulės vorų ir šikšnosparnių statulos.  Ilgai ėję, išlaikę uodų atakas, jau iš tolo išvydome Raganos namelį. Pati Ragana netoliese esančioje pavėsinėje didžiuliame katile virė arbatą. Visi pasivaišinome ta arbata, nes, pasak Raganos, jei žmogus išgeria šios arbatos, tai niekada gyvenime jam neteks verkti, taigi tai laimės arbata. O kuris gi nenori būt laimingu? Iš to troškimo kiti net po antrą puodelį įsipylė. Paviešėję pas Raganą, pasivaišinę stebuklinga arbata, perėję per norų išsipildymo tiltelį, miško takeliais patraukėme atgal. Sėdome į autobusą ir grįžome atgal į Gimtinę.

Graži buvo kelionė, pilna įspūdžių ir puikių akimirkų. Tikimės kad nei vienam iš mūsų nebuvo nuobodu, kad kiekvienas gavome bent truputį atokvėpio ir pažinimo.

Nuostabios vasaros, gerų atostogų ir nepakartojamų įspūdžių Jums, mieli kolegos!

[nggallery id=25]

Komentarai nepriimami.