Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
GEDMINIEČIAI ETWINNING MOKINIŲ STOVYKLOJE | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
GEDMINIEČIAI ETWINNING MOKINIŲ STOVYKLOJE

Gedminiečių komandos vykdytas tarptautinis programos eTwinning projektas„Creativity gives wings for us”  (projekto vadovai – mokytojai Gediminas Jonauskas, Saulius Rudelis) ne tik pelnė Nacionalinį bei Europos kokybės ženklelius, bet ir tapo konkurso „Geriausia eTwinning mokykla 2014” viena iš nugalėtojų.

Per rudens atostogas grupė projektą vykdžiusių mokinių, kartu su kitais konkurso nugalėtojais, dalyvavo eTwinning mokinių stovykloje Vilniuje, kurią organizavo Švietimo mainų paramos fondas.
Stovyklautojų įspūdžiai po stovyklos:

Per rudens atostogas dalyvavau eTwinning programos stovykloje Vilniuje. Buvo nerealu ir be galo įdomu. Įsimintiniausi užsiėmimai stovykloje buvo Robotikos akademija bei Linksmieji eksperimentai. Robotikos akademijoje buvo labai įdomu ir linksma: jau buvome viską sukūrę bei suprogramavę, bet kai reikėjo dalyvauti varžybose, lyg tyčia nebepasileido programa….

Linksmuosiuose eksperimentuose labai įdomu buvo pamatyti neregėtus dalykus – eksperimentai su sausu ledu, su kiaušiniais ir kt….

Taip pat susipažinome ir susidraugavome su eTwinning projektų dalyviais iš kitų miestų. Tikiuosi, kad tai nebuvo pirmas ir paskutinis susitikimas su jais.

Ir toliau dalyvausiu eTwinning projektuose, gal pavyks ir kitais metais atvykti į eTwinning stovyklą!

Dominykas Rudelis, 7e klasė

Ši stovykla man labai patiko. Sužinojome nemažai naujų dalykų, linksmai eksperimentavome, geriau susipažinome. Buvo ypač įdomu konstruoti ir programuoti robotus, žiūrėti kaip jie kaunasi sumo imtynėse.  Tai aš dar ilgai prisiminsiu.

Veikla, kuria mes užsiėmėme man tikrai paliko įspūdį. Apgyvendinimas, maistas ir visos kitos sąlygos buvo labai geros. Per visą išvyką nebuvo taip, kad nuobodžiaučiau. Buvome užimti visada ir viskas ką mes veikėme man labai patiko. Norėčiau dar sykį nuvykti į tokią stovyklą!

                                                                                                       Elžbieta Žutautaitė, 8a klasė

Aš laiminga, kad turėjau galimybę dalyvauti šioje puikioje stovykloje. Ji man paliko daug gerų įspūdžių ir emocijų. Labai patiko konstruoti robotus, juos programuoti, o vėliau kovoti su kitų pagamintais robotais. Sužavėjo ir kitą dieną rodyti smagūs eksperimentai. Nežinojau, kad įmanoma bulvę perdurti su paprasčiausiu šiaudeliu! Ne mažiau įdomus buvo apsilankymas „Technikos muziejuje“, sužinojau naujų dalykų. Taigi tikrai nuostabiai praleidau laiką ir dėkoju už šaunias akimirkas.

Jorinta Ramanauskaitė, 8a klasė

Džiaugiuosi, jog turėjau galimybę sudalyvauti eTwinning stovykloje. Buvo smagu programuoti robotus. Net nenumaniau, kad tai taip įdomu. Žiūrėjome linksmą filmą. Stebėdama animatorių atliekamus bandymus, pagilinau chemijos žinais, o apsilankymo technikos muziejuje metu sužinojau daugiau apie fizikinius reiškinius, mačiau, kaip jie taikomi praktikoje. Taip pat buvo įdomu pamatyti kaip gaminama elektra. Visi vaikai buvo draugiški. Stovykla man tikrai patiko!

Justina Zokaitė, 8a klasė

Spalio 27-28 dienomis kartu su kitais mokiniais dalyvavau eTwinning mokinių stovykloje. Stovykla vyko Vilniuje „Amberton“ viešbutyje. Labai patiko užsiemimas kurį organizavo „Robotikos akademija“.  Jo metu programavome Lego robotus, kurie turėjo atlikti įvairias užduotis. Deja mano robotas sugedo prieš pat varžybas. Vakare lankėmės kino teatre „Forum Cinemas“ kur žiūrėjome 3D filmą. Kitą dieną dalyvavome linksmuose eksperimentuose, kurių metu praplėtėm žinias chemijos ir fizikos srityse. Prieš išvykstant  apsilankėme Vilniaus technikos muziejuje, kuriame galėjome išbandyti įvairius prietaisus.

Džiaugiuosi už suteiktą galimybę dalyvauti šioje stovykloje. 

Mantas Baltrimas, 7e klasė

         Stovykloje buvo labai linksma, jauku, šilta, malonu. Man labai patiko ši stovykla, nors ji ir buvo trumpa, tačiau įsimintina.
Stovykloje patytėme daug malonių įspudžių, tokių kaip robotų gamyba su „Robotikos akademija“ ir šiauniausiais jos mokytojais ir smagių eksperimentų potyriai su protingiausiais ir linksmiausiais mokslininkais. Man pradžiugino širdį šiltos ir naudingos, bei gražios dovanos.
Be galo norėčiau ten sugrįšti ir kitais metais, nes šioje stovykloje galima ne tik šiaip laiką praleisti, bet ir ko nors išmokti, bei pasisemti neišdildomų įspūdžių, bei šilumos.

Emilė Jasaitė, 8a klasė

Lapkričio pabaigoje mūsų mokyklos atstovas yra kviečiamas pristatyti mūsų mokyklą bei vykdytą projektą baigiamojoje eTwinning konferencijoje Romoje (Italija).
[nggallery id=217]

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.