Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


eTwinning mokinių stovykla

Spalio 29-30 d. gedminiečiai – projekto „U3N“ dalyviai – buvo pakviesti į eTwinning mokinių stovyklą „eTwinning lėkštėje“. Šioje stovykloje dalyvavo konkurso „Geriausia Lietuvos „eTwinning“ mokykla 2015“ nugalėtojai. „ČIOP ČIOP“ studijoje su profesionaliu šefu gaminome tris patiekalus, kuriuos vėliau ragavome, taip pat dalyvavome protų mūšyje, kurio metu pasitikrinome savo žinias apie maisto produktus ir jų kilmę. Vėliau kino teatre „Pasaka“ žiūrėjome dokumentinį filmą „Pakeliui į mokyklą“. Šis filmas pasakoje apie atokiose vietovėse gyvenančių vaikų kelią į mokyklą, po filmo peržiūros diskutavome apie jį. Kitą dieną visi įsitraukėme į azartišką veiklą – išklausę iPad programos iMovie pradžiamokslį, turėjome sukurti filmuką – gero projekto receptą. Stovyklą užbaigė veiklos Energetikos muziejuje: edukacinis užsiėmimas „Iliuzijos – mokslas, misika ar apgaulė?“ bei pažintis su muziejaus ekspozicija – prietaisais, susijusiais su fizikos dėsniais, aplankėme senovinių automobilių ekspoziciją.


Mokinių įspūdžiai
Stovykla ,,eTwinning LĖKŠTĖJE“ man labai patiko, nes buvo labai įdomi programa, veiklos paliko daugybę įspūdžių. Smagu buvo kartu su draugais gaminti studijoje ,,Čiop Čiop“, kino teatre ,,Pasaka“ žiūrėjome pamokantį filmą, kuris iki pat šiol yra įstrigęs mano galvoje. Išmokau su ,iPad montuoti filmuką, o Energetikos muziejuje labai daug sužinojau apie iliuzijas. Į tokią stovyklą norėtųsi grįžti ir dar kartą.

Raminta Sidaravičiūtė, 8e kl.

Ši stovykla buvo labai įdomi, įtraukianti, pamokanti, naudinga. eTwinning stovykloje aš išmokau gaminti naujų patiekalų, dirbti su iPad programa, kurti filmukus. Daug naujų dalykų sužinojau apie iliuzijas, išsiaiškinome, kas iš tiesų yra iliuzija. Pažiūrėjęs filmą „Pakeliui į mokyklą“, supratau, kad vaikai, kurie gyvena skurdžiai, labai noriai mokosi, jiems mokykla yra labai svarbi, svarbus išsilavinimas. Stovykla buvo nenuobodi, laikas prabėgo labai greitai. Man patiko, norėčiau daugiau tokių užsiėmimų!!!

Rokas Bytautas, 8e kl.

Stovykloje įgijau įdomios patirties gaminat tokį maistą, kokį matome kulinarijos knygose. Matytas filmas padėjo suprasti, kokiomis sąlygomis (sunku net įsivaizduoti) gyvena mūsų bendraamžiai įvairiose pasaulio vietose, koks sudėtingas jų kelias į mokyklą. Filmas privertė susimąstyti apie tai, kokias puikias turime mokymosi salygas. Kurdami filmukus su planšetėmis, smagiai praleidome laiką ir pasidalinome įspūdžiais. eTwinning stovykla yra puiki vieta turiningai praleisti laiką, susirasti naujų pažįstamų iš Lietuvos miestų bei miestelių.

Mantas Baltrimas, 8e kl.

Laikas stovykloje prabėgo greitai, linksmai, įdomiai ir kūrybingai. Buvo smagu kartu su bendraamžiais ir profesionale virtuvės šefe gaminti patiekalus, patikrinti savo žinias protų mūšyje. Filmuko kūrimas su iPad planšetėmis padėjo suprasti, kokia šauni mūsų komanda, įsitikinome, kad visos komandos labai kūrybingos, nes sukurti darbai buvo įdomūs, linksmi. Įgijome naudingos patirties Energetikos muziejuje, nes supratau, kas yra iliuzijos, kaip veikia fizikos dėsniai, kaip jie susiję su mūsų kasdieniu gyvenimu.

Gabija Judickaitė, 8e kl.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.