Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Aštuntokų išlėdytuvės | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Aštuntokų išlėdytuvės

Š.m. birželio 9 dieną mūsų mokykloje pirmą kartą įvyko aštuntokų išlydėtuvės. 13 val. mokytojai buvo pakviesti į aktų salę, kur vyko netradiciniai aštuonmetražių kino filmų apdovanojimai ,,Gremai – 2011“. Kiekviena klasė buvo paruošusi po filmą apie save, apie jus, apie mus visus, apie tai, kas yra, ir kas dar tik bus. Pralaimėjusių nebuvo, kiekvienos klasės auklėtojas, įvardintas, kaip kūrybinės komandos vadovas, buvo pasveikintas ir apdovanotas.

Aštuntokams gerų žodžių, palinkėjimų negailėjo mokyklos direktorius, pradinių klasių mokytojos, o direktoriaus pavaduotojos kiekvienai klasei įteikė po laišką, kurį klasės auklėtojai perskaitė per simbolinę paskutiniąją pamoką. Atsidėkodami aštuntokai paskutinį kartą sustoję visi kartu, sudainavo bendrą dainą ,,Ačiū, kad mus mokėt…“. Besibaigiant dainai, pasipylė aštuntokai po salę nešini baltomis rožėmis ir įteikė jas kiekvienam mokytojui. Abejingų neliko, nuoširdi daina ir sveikinimas pravirkdė visus.

Po aštuometražių kino filmų apdovanojimų ,,Gremai – 2011“, pabuvę paskutiniojoje pamokoje, puošnūs aštuntokai išvažiavo prie jūros į fotosesiją, kad įamžintų, sustabdytų tas akimirkas, tuos įspūdžius, kurie jau niekada nepasikartos. Sugrįžę iš fotosesijos, mūsų aštuntokai vaišinosi išleistuvių tortu ir šėlo diskotekoje.

Pirmą kartą mokyklos istorijoje vykusios aštuntokų išlydėtuvės galbūt taps gražia tradicija, kurią tęs būsimi aštuntokai. O juk reikia tiek nedaug, tik didelio noro, žiupsnelio pasitikėjimo, trupučio darbo, glėbio šypsenų ir kuo daugiau geros nuotaikos – štai Jums ir šventė!

[nggallery id=24]

Komentarai nepriimami.