Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


Aštuntokai Kaune: įdomiau apie Maironį, giliau apie M.K.Čiurlionį, artimiau su draugais

Spalio 10d. 8b klasės mokiniai mokėsi ne mokykloje, o su lietuvių kalbos mokytoja Vilhelmina ir bibliotekininke Renata išvyko į Kauną. Ten nacionaliniuose poeto Maironio ir kompozitoriaus beigi dailininko M.K.Čiurlionio muziejuose įdomiau ir giliau pažino šiuos iškilius Lietuvos kūrėjus. Ypač mokiniams patiko dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose. Maironio muziejuje grupėms buvo duotos dėžės su daiktais – užuominomis, pagal kurias galima pasakoti apie poeto gyvenimą ir kūrybą. Na, o M.K. Čiurlionio muziejuje jaunuoliai kūrė savo romantinius laiškus, panaudodami fragmentus iš menininko laiškų mylimajai Sofijai. Pasirašyti ir papildyti laiškus savom mintim galėjo ne paprastai, o pamirkę plunksnakotį  į senovinę rašalinę.
„Išvykoje visada labiau ir draugus pažįsti, esi gerai nusiteikęs, labiau atsipalaidavęs, atsiveri. Galėtume dažniau, mokytoja!“ – klegėjo grįždami gedminiečiai.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.