Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


Ar esate garsiai skaitę knygą … šuniui?

Kad gyvūnai gali daryti teigiamą poveikį, buvo žinoma jau prieš 2000 metų. Mokslininkai teigia, kad ugdant vaikus gyvūno asistavimas yra pozityvus ir naudingas dalykas.

Skaitymo klubo organizatoriams kilo idėja pasikviesti į 5, 1-2 klasių mokiniams organizuojamą skaitymo valandą kanitarapeutę Loretą Jurkuvienę. Kartu atvyko kaniterapijos pagrindų apmokyta Loretos augintinė anglų kokerspanielė Kleopatra. Jauniesiems skaitytojų klubo nariams tai buvo didelė staigmena.

Pirmajam užsiėmimui pasirinkome temą „Atsakomybė“. Mokiniai ne tik daug kalbėjo apie tai, kaip išsirinkti šuniuką, bet ir apie atsakomybę jį auginant. O įdomiausia buvo matyti, kaip Kleopatra bendravo su vaikais, kaip ji sugebėjo „išsireikalauti“ kiekvieno vaiko dėmesio. Šuo drąsiai prieidavo ir atsiguldavo prie grupės, garsiai skaitančios apsakymą apie šuniukus. Vaikai labai užsidegę skaitė, glostė ir šnekino keturkoję „knygų mylėtoją“. Kiekvieną kartą skaitymo valandoje mokiniams susitikus su gyvūnu stebino atsivėręs jų švelnumas, dėmesingumas. Skaitytojų klubo programos vadovams tai buvo labai įdomi nauja patirtis.

Kaniterapeutė Loreta pakvietė mūsų progimnaziją kitais mokslo metais dalyvauti bendrame projekte.

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.